Zwiększ Twoją listopadową sprzedaż już od Dnia Singla 11.11

Black Friday oraz Cyber Monday są uważane za dwa z najbardziej oczekiwanych dni zakupów w listopadzie. Doświadczeni łowcy okazji jednak wiedzą, że szalone promocje w listopadzie pojawią się już wcześnie w Dniu Singla (11.11).

 

Co to jest Dzień Singla?

Dzień Singla, które był świętem dla tych, którzy nie obchodzą walentynek, stał się największym świętem zakupów internetowych w Chinach i na świecie. W ubiegłym roku sprzedaż Alibaba wyniosła 25.4 mld USD, co spowodowało, że Dzień Singla był największym szaleństwem zakupów na całym świecie.

 

Dzień Singla vs. Black Friday & Cyber Monday

Każdego roku w Dniu Singla GearBest zapewni najlepsze okazje i szalone promocje dla naszych partnerów, aby zwiększyć sprzedaż. Przejrzyj tabelę poniżej, aby zobaczyć, jak epicka jest Wyprzedaż Dnia Singla.


Uwaga: Ta tabela pokazuje osiągniętą sprzedaż GearBest w listopadzie 2017 roku.

 

Możemy widzieć z tabeli:

  • Osiągnięta sprzedaż GearBest w listopadzie 2017 roku z łatwością przekroczyła sprzedaż pozostałych miesięcy.
  • Większość transakcji zostało zrobionew Dniu Singla i Black Friday.
  • Cyber Monday był trzecim dniem zakupowym, które przyciągnęło najwięcej klientów.

 

Co oferujemy w tym roku?

  • Najlepsza cena:Najlepsza cena w cały roku.
  • Kody rabatowe:Nazse kody rabatowe zapewniają Ci i Twoim klientom najlepsze zniżki.
  • Kampania motywacyjna:Będziemy zorganizować kampanię motywacyjną, aby podziękować tym, którzy ciężko pracują i osiągają dobre wyniki  (będziemy mieli dla partnerów wyższą prowizję i mega bonus).
  • Atrakcyjne rozdajo:Organizujemy rozdajo na naszej Facebook page podczas Dnia Singla. Reguły są bardzo proste. Co do ogarnięcia będzie bardzo atrakcyjne. Trzeba tylko spędzać kilka minut, aby mieć szansę do wygrania.

Czy jesteś gotowy na największe internetowe święto zakupowe na świecie? Bądź strategiczny i bądź czujny – Dzień Singla 2018 roku w GearBest już nadchodzi!

Please follow and like us:

gap Author

Leave a Reply

Your email address will not be published.