Niesamowite! Oto gra, która pozwoli Ci wygrać nawet $8 każdego dnia

Niedawno Pan Stefan poznał grę, która dała mu szansę zyskać $8 nagrody. Stefan bardzo wkręcił się w grę I zaczął rozmawiać oraz udostępniać ją wśród znajomych. Niedługo później odebrał Xiaomi Mi Band 3 zupełnie za DARMO. Jego znajomi zostali również nagrodzeni. Zastanawiacie się jak? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

 

Czym jest ta gra I jak możesz na niej zyskać?

Codzienna Nagroda Pieniężna | Udostępniaj & Odbieraj to nowa zabawa sklepu GearBest, która w zamian za otwieranie worków zapewni Ci nagrodę w postaci gotówki do wydania w sklepie GearBest. Otwieraj worki poprzez telefon komórkowy, udostępniaj swój worek w mediach społecznościowych i pozwól swoim znajomym pomóc Ci w zapełnieniu worka gotówką.

 

Za każdym twoim udostępnieniem

  • Odbierasz pewną sumę, która przybliży Cię do ostatecznego celu;
  • Osoba, która kliknie w twój udostępniony link również otrzyma worek, który pozwoli jej otrzymać gotówkę

 

Zbij cenę jeszcze bardziej I bardziej

Załóżmy, że standardowa cena głośnika Bluetooth Alfawise kosztuje $17.99.

Z kuponem cena obniża się do $9.59

Dodatkowo z nagrodą, z naszej nowej gry możesz obniżyć cenę nawet o kolejne $8, tym samym za nowy głośnik płacicie jedynie $1.59!!

Wygląda to na niezłą cebulkę! Chcesz więcej ofert jak ta?

Przygotowaliśmy dla was specjalne [wpsm_button color=”rosy” size=”small” link=”http://gearbestassociate.com/bestsellers/” icon=”none” target=”_blank”]bestsellerowe kupony[/wpsm_button], które idealnie łączą się z nagrodą, z codziennej gry. Wierzę, że Wasi klienci podziękują wam za 20 najlepszych przedmiotów.

 

Zyskaj jeszcze większą prowizję

Codzienna Nagroda Pieniężna jest nowym, najlepszym sposobem dla naszych partnerów by wznieść ich biznes na jeszcze wyższy poziom (gdybym mógł ocenić tą funkcjonalność wystawiłbym 5 gwiazdek na 5 możliwych).

Wraz z grą:

  • Uczynisz kogoś twoim klientem I zaczniesz otrzymywać prowizję za jego zakupy, tak długo jak będzie klikać w twój unikalny link (przez kolejne 30 dni wszystkie zamówienia, które dokona ta osoba będą przypisane do twojego konta).
  • Baza twoich klientów prawdopodobnie wybuchnie jak nigdy dotąd – w końcu kto nie chce dostać czegoś praktycznie za darmo?
  • Otrzymasz najwyższą prowizję przy zamówieniach w ramach Small Stuff Super Commission Promo.

[Udostępnij i Wygraj]

GearBest Associate ma nową grę Share & Win Freebie na swojej stronie na Facebooku.

UMIDIGI One Max 4G Phablet [wpsm_lightbox full=”https://youtu.be/OEvDV2_Lq94″](zobacz wideo)[/wpsm_lightbox] będzie nagrodą dla osoby, która ma najwięcej RE-postów!

[wpsm_button color=”brown” size=”small” link=”https://www.facebook.com/GearBestAssociateProgram/posts/347120659175355″ icon=”none” target=”_blank”]Daj sobie szansę [/wpsm_button]przed 7:00 17 grudnia UTC.

 

 Jak zacząć?

 

Krok 1:

Weź swój telefon, otwórz aplikację GearBest I odszukaj żółty banner na stronie głównej sklepu z informacją o Codziennej Nagrodzie Pieniężnej (Daily Cash Reward), a następnie kliknij na niego.

Nowi użytkownicy:

Pobierz aplikację GearBest > zarejestruj się przy użyciu numeru telefonu > przejdź do sekcji pomocy > rozpocznij grę.

 

 

 

Krok 2:

Odwiedź stronę z eventem, kliknij na worek by go otworzyć I rozpocząć zbieranie gotówki.

★Przykład:

Wyskoczyła Ci informacja, że musisz uzbierać $1.92 by zlecić wypłatę, a na start otrzymałeś $0.14. Twoim zadaniem jest zaprosić znajomych, którzy pomogą Ci zebrać pozostałą sumę do wypłaty. $1.92 – $0.14 = $1.78 – zatem twoi znajomi muszą pomóc Ci zebrać pozostałe $1.78.

 

 

 

Krok 3:

Udostępnij swój link I zapraszaj znajomych do pomocy przy zebraniu pozostałej kwoty. Udane udostępnienie pozwoli twojemu znajomemu, zaraz po tym jak pomoże tobie, uruchomić własny worek z gotówką I również zapraszać kolejnych znajomych.

Aktualnie możliwe jest zapraszanie znajomych przez WhatsApp, Twittera, Facebooka lub Messengera.

Jak tylko uda Ci się wypełnić worek gotówką, możesz wypłacić ją wprost do twojego wirtualnego portfela GearBest, by wydać ją na zakupy w GearBest.com.

★Zanim zaczniesz musisz wiedzieć, że:

  1. Jeśli gotówka w worku, wymagana do wypłaty nie zostanie zebrana w ciągu 72 godzin – twój worek wygaśnie. Jednak nie martw się, możesz przystąpić do zabawy ponownie kiedy tylko zechcesz.
  2. Każdy użytkownik (np. Janek) ma w sumie 15 szans na wypłatę, w tym jedną codzienną wypłatę do portfela GB. Również każdy znajomy Janka (np. Dawid) może otworzyć swój worek z gotówką. Dawid może pomóc Jankowi 3 razy, maksymalnie dwa razy na dzień. Dawid może dalej zaprosić swoich znajomych I mieć podobne korzyści co Janek.

 

Podsumowując, gra jest dla osób które podejmują jakiekolwiek działania gdy widzą możliwość zarobienia.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, to dziś nastał ten dzień. Wyciągaj telefon, otwieraj worek, udostępniaj link swoim znajomym I czekaj aż pieniądze zaczną wpadać na twoje konto.

[wpsm_button color=”orange” size=”big” link=”https://m.gearbest.com/money-bag.html” icon=”none” target=”_blank”]Udostępnij I odbierz teraz![/wpsm_button]

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.