Poznaj panel nawigacyjny Programu Partnerskiego Gearbest|Przewodnik Szybki Start

Dzięki najnowszej aktualizacji systemu będziesz cieszyć się lepszymi wrażeniami użytkownika z ulepszonym interfejsem użytkownika. Ten przewodnik pomoże w poznaniu nowego panelu nawigacyjnego.

ZAREJESTRUJ KONTO

Po prostu wykonuj proste kroki 1,2,3, a Twoje konto zostanie stworzone!

STRONA GŁÓWNA

Na stronie głównej możesz edytować swój profil, wybrać wersję językową i poprosić o pomoc. Po zalogowaniu na ekranie wyświetli się przegląd Twojej 30-dniowej statystyki sprzedaży.

Otrzymasz również nasz najnowsze wiadomości, nadchodzące promocje, najgorętsze oferty i inne ważne powiadomienia.

OTRZYMUJ MATERIAŁY PROMOCYJNE

Centrum reklam umożliwia łatwe udostępnianie wygenerowanych linków promocyjnych bezpośrednio ze panelu nawigacyjnego.

 

Nauczymy Cię również, jak konwertować adresy URL wielu produktów na linki partnerskie w ciągu jednej minuty. Każdy krok jest czytelny i oznaczony numerami oraz zrzutami ekranu krok po kroku.  

 

Produkty Gearbest sortujemy w Najgorętsze oferty, Nowości, Produkty wysokiej prowizji i Kupony. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu na wybór produktu do promocji.

 

Promocja Aplikacji Gearbest to nowy trend. Niższe ceny. Wyższa konwersja. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć i postępować zgodnie z instrukcjami.

ŚLEDŹ SWÓJ POSTĘP

W sekcji „Raporty” możesz śledzić własne postępy w czasie rzeczywistym. Uzyskaj osobną wiedzę na temat każdej sprzedaży. Poznaj statystyki w określonym czasie. Analizuj każdą transakcję dokonaną za pomocą różnych ID partnera.

POBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

„Centrum płatności” oferuje 4 metody wypłacania prowizji. Poznaj jak dodać konto do wypłaty, wypłacić pieniądze i zobaczyć saldo konta tu:

GET FREEBIE FOR REVIEW

W „Produkt do recenzji” będziesz poznać krok po kroku, co musisz zrobić, aby uzyskać DARMOWY PRODUKT DO RECENZJI. Kwalifikowalność do zatwierdzenia jest również jasno określona. 

BONUS ZA POLECENIE

Mając wspaniałych przyjaciół jak ty? Zapraszaj ich do dołączenia do nas! Otrzymasz do $100 bonusu za polecenie. Dodatkowy bonus zostanie również wypłacony na podstawie pierwszej 45-dniowej sprzedaży partnerów zaproszonych przez Ciebie. Co więcej, poprowadzimy Cię przez co zrobić i jak uzyskać link zapraszający. 

Nasz zespół

Jeśli nadal masz pytania dotyczące naszego systemu, po prostu kliknąć SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI i będziemy Ci pomóc przez maila.