[Turkey] 2018 GearBest Orta Yıl Büyük Promosyon Satış Teşvik Kampanyası

Merhaba Ortaklar, Haziran GearBest Ortaklık Zirve Ay Teşviklerimize hoş geldiniz! İşte sizin için başka bir harika teşvik kampanyası geliyor! GearBest Orta Yıl Büyük Promosyon Satış Teşvik Kampanyası Teşvik Kampanyası, özellikle Yıl Ortası Satışlarımızın sayısının artırılmasıdır! Bu, Haziran ayında ekstra bonus kazanmanız için daha yüksek kazanç potansiyeli anlamına geliyor – para yağıyor! Para kazanmak için harika bir fırsat! Bonusunuzun ne kadar büyüyebileceğine bir bakalım!

GearBest, EN SICAK Yıl Ortası Satış zorluyor: 17 Haziran’da saat 15: 00’te (UTC + 8) başlıyor ve 9 Temmuz günü saat 10: 00’da sona eriyor (UTC + 8). Kendi Yıl Ortası Büyük Promosyon Satış Teşvik Satışlarımız, Haziran’dan 15 Eylül (UTC + 8) ile 2 Temmuz 15:00 (UTC + 8) arasında gerçekleşen satış artışınıza bağlı olarak, Haziran ayından önce elde ettiğiniz satış miktarına göre yapılacaktır. 1-16 @ 15:00 (UTC + 8). Daha net hale getirmek için sonuçları birkaç seviyeye ayırdık (aşağıda gösterilmiştir). Her seviye veya kademe 5.000$ kadar farklı bir bonusa sahip olacak! Detayları kontrol edelim!

Teşvik Kampanyası # 1 $ 5,000’a Kadar Bonus Kazanma Şansı

 

Ortaklarımızın daha da SATILMASINA yardımcı olmak için, Gearbest Ortaklık Programımız, Facebook Sayfamız ve Blogumuzda bu dönemde çok sayıda Kupon, Fırsat bilgisi ve Bazı Tanıtım Kılavuzu sunacağız.

 Promotion Guide

[Baz] Haziran 1-16 @ 15:00 (UTC + 8) ve [Yeni] 17 Haziran-2 Temmuz 15:00 (UTC + 8)

 

Çalışılan Örnek:

Baz Satış Miktarınız (X) 1-16 Nisan saat 15:00 UTC + 8’den 2,000 dolarsa (1.000 $ ‘dan (X $ 3,000 $) düşerse) ve Yeni Satış Tutanağınız Jun 17-Jul 2 @ 15:00 UTC + 8 $ 4,900, sonra elde ettiğiniz% Satış Artışınız (Y)% 145 (>% 140’a aittir), bu yüzden 130 $ tutarında bir teşvik bonusu kazanacaksınız. Bu kampanya için kişisel Bonus bilgilerinizi GearBest Ortaklık Program Sistemimizde görebilirsiniz.

NOT:

  1. Yukarıdaki şartları karşılıyorsanız, 4 Temmuz’dan önce bonusunuzu talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin (UTC + 8).
  2. GearBest Ortaklığı: lütfen bağlı kuruluş yöneticileri ile iletişime geçin; Üçüncü Taraf İştirakleri, lütfen hesap yöneticilerinizle iletişime geçin. Teşvik Primini düzenlemenize yardımcı olacaklardır.

 

Teşvik Kampanyası # 2 Xiaomi Redmi Note 5 Kazanmak İçin Paylaş

 

Bu büyük Dünya Kupası’nı kutlamak ve favori takımınızı desteklemek için özel bir etkinlik düzenledik. Sadece 2 adımla başlayın: Oyun bağlantısını (daha sonra gelecek) sosyal medya kanallarınıza sabit bir formatta tanıtın, ardından arkadaşlarınızı gönderilerinizi olabildiğince yaygınlaştıracak şekilde yönlendirin / davet edin. Ve Top 4 ödülü kazanabilir, En iyi 1 paylaşım, kazanan özellikleriyle Xiaomi Redmi Note 5 kazandıracak!Daha detaylı kurallar buradan kontrol edilebilir.

 

Teşvik Kampanyası#3 Alfawise/Gocomma/Utorch markalarından %10 komisyon kazanın!

Alfawise, Gocomma, Utorch birçok kişi tarafından tercih edilen güvenilir markalar olup, GearBest Mid-Year satışlarını kutlamak adına GB Associate Ekibimiz, ortaklarımızın destekleme oranını tanıtım ve promosyon için %10’a yükseltmeye karar vermiştir.20 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında kazancınızı %5 daha yükseltin. Hatta bu dönemlik iki kat daha fazla komisyon alabilirsiniz. Işte seçilen markaların tanıtımını amaçlayan Promosyon Teşviği sizi bekliyor! Daha fazla kazanmaya ne dersiniz?

 

Kazancınızı arttırmak için hemen başlayın!

Hızlı olmasın ortak! Bu promosyon için mükemmel bir zaman: Daha fazla sat ve bu EXTRA BONUS’u kazan! GearBest Ortaklık Takımının hepsi hazır, ne bekliyorsun? Satışlarınızı itin ve bu bonusu yakalamaya hazır olun! Kaçırmayın! Motorlarını çalıştır ve satışlarını salla!

 

Daha Fazla Teşvik Kampanyası ve BÜYÜK KAZANIM:

Şuan Aktif: GearBest Önlisans Programı Haziran Yeni Müşteri (YM) Teşvik Kampanyası

Şuan Aktif: Haziran Patlayıcı Satış Ürünleri Teşvik Kampanyası

19 Haziran: Facebook Sayfası: Dünya Kupası Tahmin Edin ve Ödülü Kazanın

20 Haziran: Dünya Kupası Oyunu SNS Promosyo’nundan bir Redmi Not 5 kazanın

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.