Alert!

[Polish] Program bonusowy za polecenie GearBest Associates

Cześć Współpracownicy! Nadchodzi nasz fantastyczny program poleceń GearBest Associates! Otrzymasz szansę na zarobienia więcej dzięki poleceniom!

Czym jest Program Bonusowy za Polecenie GearBest Associate?

 

Jest to dedykowany program dla wszystkich współpracowników, umożliwiający im zarabianie dodatkowych premii, polecając innym, aby przyłączyli się do głównego programu Associate GearBest. Jeśli zaproszeni przez Ciebie kandydaci polecający dołączą i uzyskają sprzedaż, otrzymasz 10% prowizji uzyskanej w ciągu pierwszych 30 dni (od zatwierdzenia) jako specjalny bonus!

Oczywiście kandydaci mogą korzystać z trzech przywilejów New Associates.

Co musisz zrobić?

 

1. Po zalogowaniu się do naszej strony programu Associate, widoczny jest niebieski przycisk: “Referral Bonus Program”. Kliknij, aby kontynuować.

2. Na stronie Programu Poleceń możesz dowiedzieć się więcej o tym programie i uzyskać link do zaproszenia. Wystarczy kliknąć przycisk “Refer Now”, aby uzyskać unikalny link do udostępnienia!

3. Wyślij link do zaproszenia swoim znajomym, udostępnij link na blogu, kanale mediów społecznościowych lub popularnym forum, aby przyciągnąć więcej potencjalnych uczestników naszego programu.

4. Bądź mentorem(nauczycielem,przewodnikiem) dla swoich kandydatów, kieruj nimi za pomocą samouczków na naszym blogu lub dziel się osobistym doświadczeniem, aby pomóc im uzyskać sprzedaż i zdobycie dodatkowego bonusu!

5. Wypłać swój bonus za polecenie, gdy ich zamówienia osiągną 30-dniowy okres walidacji.

Uwaga: pliki cookies linku do zaproszenia wygasają po 15 dniach.

 

Korzyści:

 

Premia za polecenie zostanie obliczona jako 10% prowizji wygenerowanej przez zaproszone konto w ciągu pierwszych 30 dni od sprzedaży. Istnieje nieograniczony potencjał bonusowy: im więcej odnosisz oddziałów, tym więcej masz możliwości zarobienia pieniędzy.

 

Jak zarobić jeszcze więcej?

 

Tutaj znajdziesz trochę porad i wskazówek odnośnie bonusów:

1) Przedstaw zalety Programu Współpracy GearBest wraz z nowymi przywilejami Associate, aby przyciągnąć więcej kandydatów do przyłączenia się.

2) Uzyskaj maksymalny rozgłos: promuj swoje linki polecające do znanych, profesjonalnych partnerów / for, które zawierają wielu najlepszych sprzedawców. Przykładem jest 10 najlepszych for partnerskich. Po dołączeniu do naszego programu za pomocą wskazanego linku możesz otrzymać premię.

3) Zaproś wybitnych YouTuberów, blogerów, Instragrammerów, itp., Którzy dołączyli do dużej grupy fanów (ponad 1000). Dzięki ich cennemu wsparciu znacznie łatwiej będzie dokonać konwersji zamówień. Uzyskaj jak największy zasięg wyszukiwania, taki jak Socialblade.

4) Jeśli twoi poleceni nie korzystają z żadnych kanałów, możesz zaproponować tworzenie dedykowanych grup społecznych, takich jak WhatsApp, Groupme, LINE, Message Telegram, VK i Google+. Aby dołączyć do nas, wymogiem będzie bycie w grupie składających się z co najmniej 200 członków.

5) Możesz zaprosić kilka oddziałów kuponowych / cashback do dołączenia do naszego programu; możesz skoncentrować się na tego typu działaniach, aby wkrótce rozpocząć sprzedaż.

6) Prowadź swoich kandydatów, dziel się z nimi swoimi doświadczeniami i umiejętnościami promocyjnymi. Dzięki temu możesz pomóc im szybciej się rozwijać i uzyskać więcej złożonych zamówień w kluczowych pierwszych 30 dniach.

 

Przede wszystkim jest to fantastyczny program mający na celu zdobycie jeszcze większego bonusu. Nasz program premii za polecenie jest gotowy, ale co z Tobą?

Program kończy się 31 sierpnia 2018 r. Zaproś jak ludzi. Wasi przyjaciele czekają, abyście ich wprowadzili, pozwalając im zarabiać w Internecie! Zróbmy to!

 

 

No Comments

    Leave a reply

    Facebook