Alert!

[Polish Version] Kampania Motywacyjna „Nowy Klient” (NK) Programu Afiliacyjnego GearBest

Cześć, drodzy partnerzy! Jak ten czas szybko leci, gdy zarabiacie! Nasz świetny Program Afiliacyjny GearBest rozpoczął się oficjalnie w maju 2016 roku , więc naprawdę przybliżają nasze 2. urodziny! Dziękujemy za to wszystkim partnerom!

Aby świętować i podziękować każdemu naszemu pracowitemu partnerowi za ogromne wsparcie, nasz Zepół Afiliacyjny GearBest organizował wielką Kampanię Motywacyjną „Nowy Klient”. Teraz opowiem Wam, jak to działa!

Jeśli ci partnerzy, którzy już pozyskali 10 lub więcej Nowych Klientów w kwietniu, uda się pozyskać więcej Nowych Klientów (NK) w maju w porównaniu do kwietnia, będą otrzymywać te bonusy:

  • Poziom1: wzrost liczby NK o 0-500 w porównaniu do kwietnia, otrzymuje 1$ za każdy wzrost
  • Poziom 2: wzrost liczby NK o 501-1000 w porównaniu do kwietnia, otrzymuje 2$ za każdy wzrost
  • Poziom3: wzrost liczby NK o więcej niż 1000 w porównaniu do kwietnia, otrzymuje 3$ za każdy wzrost

Uwaga: Tylko ci partnerzy, którzy pozyskali 10 lub więcej Nowych Klientów, mogą wziąć udział w tej kampanii motywacyjnej. Mamy drugą wielką Kampanię Motywacyjną z Explosive Sales Products, więc liczba NK pozyskana z Explosive Sales Products będzie odjęta od Twojej miesięcznej kwoty NK.

Przykład: Jeśli pozyskałeś/aś 200 NK w kwietniu i 800 NK w maju zawierających 88 NK z Explosive Sales Products maja, to oznacza wzrost liczby NK wynosi 512 w maju(800-200-88=512), dzięki temu będziesz w poziomie 2. Zarobisz 2$ za każdy wzrost, co powoduje 1,024$ bonusu.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej Kampanii Motywacyjnej NK w maju 2018 roku, trzeba się  zapisać przed 30 maja u Twojego Affiliate Manager odpowiedzialnego za rynek twojego języka.

Nasz zespół Cię poinformują o czasie dystrybucji bonusu.

Brzmi to wspaniale, nie? Pośpiesz się, partnerzy! Zacznij promować i zyskać więcej Nowych Klientów, aby wygrać nasz ekstra bonus! Nie przegapij!

 

No Comments

    Leave a reply

    Facebook