Alert!

[Turkish Version] GearBest Uygulaması ile Daha Kolay, Daha Hızlı ve Daha Fazla Kazanın

Merhaba harika GearBest ortakları, Mayıs ayı çok mutlu bir başlangıç! Yeni Ay Yeni Sürpriz, GearBest’in harika ve umutlu gelişimini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz: GearBest Uygulaması Teşvik Sistemi tamamen bitti!
Ve şimdi biz içtenlikle GearBest uygulamasını tanıtmak için seni davet ediyoruz, bizimle ve inanılmaz bir tanıtım deneyiminin tadını çıkarın!

GearBest Uygulamasını Neden Tanıtıyoruz?

1.Mobil Kullanım Popüler

Uygulama alışverişi kaçınılmaz bir trend, müşteriler ne zaman ve nerede olursa olsun daha rahat ve basit bir alışveriş yöntemini tercih ediyor. GearBest Uygulaması ile tanıtım yapmak, daha büyük miktarda potansiyel müşteri keşfetmenizi sağlar

2. Daha Kolay Kullanım

Dostça ve özlü uygulama sayfası arayüzü , tanıtımınızı daha kolay ve hızlı hale getirir. Dahası, ayrıntılı bir çalışma eğitmenimiz var: küçük adımlar ve büyük kazanç

3. Düşük Fiyat ve Daha Yüksek Dönüşüm

Uygulamaya özel fırsatlar ve teklifler büyük indirimlerden ve daha rekabetçi fiyatlardan yararlanabilir, bu size tanıtmakta olduğunuz ürünlerin size daha fazla satış ve daha yüksek dönüşüm oranlarını getirecektir. Satışlarınızı arttırmanın en iyi yolu!

4. Daha Fazla Komisyon Oranları

Her ikisi de yüksek komisyon oranlarından yararlanan Uygulama indirme tanıtımını ve Ürün/Kategori Tanıtımını destekliyoruz. Bu iki yöntemle GearBest Uygulamasını aynı anda tanıtabilirsiniz, daha fazla kanal daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır!

GearBest Uygulaması Nasıl Desteklenir?

https://affiliate.gearbest.com/:

1.Uygulama İndirme

Uygulama indirme sayfamızı uygulama mağazası/Google Play Store’da tanıtmak istiyorsanız, lütfen HTML kodunu sitenize kopyalayın ve uygulama indirme sayfası bağlantısını paylaşın ve tanıtın.

2.Ürünler / Promosyon / Kategori
Ürünleri / Kategorileri / Öne çıkanları tanıtmak istiyorsanız, lütfen gerekli bilgileri doldurun ve ardından doğrudan tanıtım yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ve promosyon linklerini almak için buraya tıklayın

Not:

1.Burada her zaman bir izleme bağlantısıoluşturmak istemiyorsanız:

Tanıtmak istediğiniz bağlantıya “? Channel = APP & lkid = yourlinkid” ifadesini eklemeniz yeterli.Örneğin: lkid’iniz 3343434, ve bu ürünün reklamını yapmak istiyorsunuz: 1.link Ardından, izleme bağlantınız şöyle olmalıdır: https://www.gearbest.com/promotion-gearbest-exclusive-brands-special-1003.html?channel=APP&lkid=3343434

2.Platformlar arasıbir durum varsa, böyle bir bağlantıyıtakip etmek imkansızdır.

No Comments

    Leave a reply

    Facebook